Ekokonsulting

Poznaj nas

Jesteśmy polską firmą technologiczna w branży ochrony środowiska która przejęła doświadczenia i kadry firm z Grupy EKOLOG, która funkcjonuje na rynku od ponad 35 lat.

 

Oferujemy usługi w zakresie gospodarki ściekami komunalnymi, osadami ściekowymi i odpadami komunalnymi, kładąc szczególny nacisk na produkcję „zielonej” energii z osadów i odpadów organicznych pod postacią biogazu.

WIZJA

Nasza wizja wpisuje się w politykę ochrony środowiska poprzez budowę źródeł energii rozproszonej opartych o osady i odpady jako surowiec i źródło energii odnawialnej, będącej optymalnym – w naszej ocenie jedynym właściwym – rozwiązaniem dla świata z punktu widzenia ekologicznego, ekonomicznego i socjalnego.

Naszym atutem jest zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu oraz doskonała znajomość rynku państw Europy Wschodniej i Azji Centralnej.

Rozumiemy specyfikę i potrzeby danego rynku, mamy doświadczenie w realizacji kontraktów finansowanych przez międzynarodowe instytucje finansowe (m.in. EBOR, Bank Światowy), a współpracę z klientami opieramy na zaufaniu i budowie długotrwałych relacji, dzięki czemu nasza firma jest szanowana i rozpoznawana nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Do chwili obecnej zrealizowaliśmy ponad 500 projektów w Polsce i za granicą.

Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

ADRES

EKOKONSULTING Sp. z o.o.
ul. Postępu 15, 02-676 Warszawa

KONTAKT

ekokonsulting@ekokonsulting.com.pl